Anasayfa » Genel » 23,8 inç dokunmatik monitör olarak öne çıkıyor
  • 4 Ekim 2023

23,8 inç dokunmatik monitör olarak öne çıkıyor

Yeni monitörle ister perakende satış veya depo alanında ister evde veya ofiste, etkileşim odaklı bir deneyimi mümkün hale getiriyor.

Monitörün öne çıkan diğer özellikleriyse şöyle:

Sezgisel Deneyim: 10-noktaya kadar sunduğu dokunma imkanı sayesinde kullanıcılar, aynı anda ekranda on parmağıyla kolayca not alabiliyor, ekranı yakınlaştırabiliyor, kaydırabiliyor, sürükleyebiliyor ve büyütebiliyor. Tüm bunları yaparken IPS teknolojisinin sağladığı geniş görüntüleme açısında %99 sRGB ile canlı renklerin keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca ComfortView Plus özelliği, gerçekçi renklerden ödün vermeden potansiyel olarak zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Amaca Uygun Tasarım: Aşağıya doğru 60 derecelik bir açı sunan eklemli stant tasarımı, standart bir masaüstü monitöründen farklı olarak daha rahat bir dokunma pozisyonuna imkan veriyor. Ayrıca yükseklik ayarı, eğme ve döndürme gibi işlevsel özellikler sunuyor. Böylece kullanıcılar, ekranın konumunu yapacakları işin gereksinimlerine göre ayarlayabilirken, alt kenardaki koruyucu yastıklar, stant tamamen sıkıştırıldığında darbelere karşı koruma sağlıyor.